O značce BIKINIFIT

Značka dámského sportovního oblečení BIKINIFIT je na trhu již třetím rokem a za tu dobu si dokázala získat mnoho příznivců a spokojených zákazníků jak v České republice, tak v řadě dalších zemí. Zakladatelkou a bývalou majitelkou je Anastazia Vinogradova, výjimečně krásná a srdečná žena s citem pro módu a zároveň manželka jedné z největších osobností české kulturistiky a fitness Vjačeslava Vinogradova. Anastazia si vždy zakládala na kvalitě používaných materiálů, smyslu pro detail, nejaktuálnějších módních trendech, potřebách sportovců a především na osobním přístupu k zákazníkům. Tyto přednosti a duše značky i nadále zůstávají. I přesto, po krátké odmlce, BIKINIFIT přichází trochu jiná. Značka totiž začátkem září 2018 změnila svoji majitelku.

Moje jméno je Jana Brašničková, můžete mě znát  jako bikiny fitness závodnici a také jako propagátorku zdravého životního stylu. Možnost koupě této značky pro mě byla obrovskou výzvou a trochu i krokem do neznáma, ze všeho nejvíce ale splněným snem, díky kterému mohu kousek sama sebe a své vášně předat i Vám! Sport jako takový jsem měla ráda a provázel mě již od dětství, ale tu pravou lásku k pohybu jsem poznala až s mými začátky ve fitness. Od té doby uplynulo spoustu let, ale pouto, které mě s tímto sportem a lidmi okolo váže, zůstává a je jedním z nejsilnějších, které jsem kdy v životě poznala.

Po převzetí značky jsme dlouhé měsíce společně s celým týmem dnem i nocí pracovali na nových designech, modelech, webových stránkách a na mnohém dalším a to vše s jediným cílem: nabídnout Vám co nejširší výběr originálního dámského sportovního oblečení a moci Vás tak inspirovat a vést k pohybu a zdravému životnímu stylu. Přála bych si, aby se každá z Vás cítila  za všech okolností v mém oblečení skvěle a přirozeně, a i díky tomu měla více ráda sama sebe a byla ve svém těle spokojená a sebejistá. Nepochybuji o tom, že toho společnými silami můžeme dosáhnout! 

podpis.jpg

Jana Brašničková
majitelka


◄ zpět na úvod