Výměna zboží

Netrefila jste správnou velikost? Nevadí, níže najdete postup pro výměnu!

Nejdříve důležité upozornění. Vyměnit je možné zboží pouze v perfektním stavu, neušpiněné, nenošené, neprané a nežehlené, bez jakýchkoliv závad, s originálními visačkami (pokud byly součástí původního zboží) a v originálním obalu. Pokud tyto podmínky zboží splňuje, rádi Vám jej v období 14 dní od doručení vyměníme. Jak na to?

  • 1) Napište nám na e-mail bikinifit@bikinifit.cz, že byste zboží chtěla vyměnit. Uveďte o jaké zboží se jedná, za jakou velikost jej chcete vyměnit a kdy nám jej chcete zaslat. Vyčkejte na odpověď, nejdříve totiž musíme ověřit, že máme skladem zboží, které požadujete výměnou. Jakmile Vám možnost výměny potvrdíme, přejděte k dalšími kroku níže.
  • 2) Stáhněte si tento formulář, vytiskněte a vyplňte. Přidejte k němu kopii faktury, kterou jsme Vám se zbožím zaslali. Formulář, kopii dokladu a zboží k výměně zašlete na adresu Bikinifit, Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10. Zásilku pečlivě zabalte, aby se po cestě nepoškodila. Neposílejte na dobírku, nepřevzali bychom jej a vrátilo by se k Vám.
  • 3) Jakmile zboží přijmeme, bude-li odpovídat výše popisovanému bezvadnému stavu, obratem Vám zašleme zboží nové. O zaslání Vás budeme informovat e-mailem.

A kolik to vše stojí? Za první výměnu zboží nic neplatíte, je tedy zdarma! Nesete tedy jen náklady na zaslání zboží k nám, poštovné s nově vyměněným produktem k Vám zašleme na naše náklady.


◄ zpět na úvod